La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 925 Culés

konto usunięte

0

Tak widzę zwycięzców lig:

City
Juventus
Atletico
Bayern
PSG
A tak bym sobie tego zyczyl:

Liverpool
Napoli
Sevilla
BVB
PSG

Jak to wygląda u was?

0

@Rust_Cohle Jesteś kibicem Sevilli?

3

@Rust_Cohle Barcelona przegrała mistrzostwo na własne życzenie, w tym sezonie się wzmocniła więc może być tylko lepiej i moim zdaniem dublet będzie nasz w tym roku (LL + PK)

3

@Rust_Cohle
Za ten Liverpool masz prze...piernikowane na La Rambli :D

konto usunięte

1

@kamilop nie jestem, ale w sumie nie kibicuje szczególnej drużynie z La Ligii, a fajnie by było gdyby wygrali. Już poprzedni sezon mieli spoko

konto usunięte

1

@AmigoBlancos Nie rozumiem tylko dlaczego :D Bo zasłużyli i pokazali jaja bez swoich podstawowych napadziorow strzelili 4 gole. Nie przeszli wałkiem dalej przecież.

2

@Rust_Cohle ja to widzę tak:
Chelsea
Juventus
Barcelona
Bayern
PSG

0

@MesQueUnClub_87 Nie bedzie zadnego pucharu nie z tym slabym trenrem

1

@Hasszz Pożyjemy zobaczymy.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Ale Atletico już było mam wrażenie rozluźnione. Obawiam się, że możecie zaliczyć falstart w tym sezonie, ale sie zobaczy.

A jeśli Faktycznie Griezmann tam pójdzie plus De Paul, to również będą jeszcze mocniejsi względem poprzedniego sezonu.

2

@Rust_Cohle Nie wykluczam opcji, że ktoś inny może zgarnąć ligę, ale czuję w kościach, że będzie dużo lepiej, niż rok temu w naszym wykonaniu.

1

@AmigoBlancos ja tam też Liverpool lubię i tego nie kryje

0

@Rust_Cohle tylko Barcelona

1

@MesQueUnClub_87 racja poza tym ta młoda ekipa ma dodatkowy rok doświadczenia i w tym sezonie będzie jeszcze mocniejsza. Moim zdaniem dublet jest realny.

0

@Rust_Cohle Połowa okienka za wcześnie na takie dywagacje :)

konto usunięte

0

@Rust_Cohle gadasz o tym ze grasz na tyle jak ci przeciwnik pozwoli, a sam się zachwycasz Sevilla, ze mieli spoko sezon w lidze, a to przecież dzięki parodystom z miejsc 1-3 i dlatego sezon Sevilli wyglądał imponująco w lidze

konto usunięte

0

@Rust_Cohle skasuj ten cienki Liverpool bo aż oczy bolą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?