La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

13

Wywalili Nigeryjczyka, bo zbyt dobra reakcja xD Parodia xD
Czyli co? Jak ktoś jest dobry w tym, bo ma świetny rekleks, to sprinterem nie może być? Głupota.

konto usunięte

0

@michal26 Nie można mieć reakcji szybszej niż 0.1.

konto usunięte

0

@BartqRKO Oczywiście, że można.

3

@michal26
Jest granica 0.1 jeżeli dobrze pamiętam. Uznano że człowiek nie może mieć szybszej reakcji startowej. Kto szybciej ruszy uznaje się że wystartował przed sygnałem startowym.
Tutaj skoro Nigeryjczyka zdyskwalifikowali to i Brytyjczyka powinni bo ten miał jeszcze szybszą reakcję.

konto usunięte

0

@korolocik Nie można. Oznacza to że wstrzeliłeś się w start.

0

@BartqRKO gadanie. Sam komentator powiedział, że chociażby w Szczecinie były robione badania i są ludzie z reakcja poniżej 0,1s.

konto usunięte

0

@michal26 Teraz sprawdziłem, że nigdy żaden sprinter nie miał reakcji szybszej niż 0,1s. Jest to praktycznie niewykonalne. Jedynym wytłumaczeniem musi być idealne wstrzelenie się w wystrzał startu.

0

@BartqRKO ale to jest gdybanie, to raz. A dwa - jak dla mnie powinno być 0,0s. i tyle. Powinno się premiować ryzyko.
No a kolejna rzecz - ważne by wystartować PO wystrzale. Dla mnie to jest standard właśnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?