La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

0

Ale Luis go porobił, jak amatora....
Aczkolwiek ładnie się Fernando bronił

1

@kempnou odwrócimy bolidy i zobaczymy kto kogo będzie robił jak amatora

0

@mekston Ahahahaha, no tak się składa że najlepsi jeżdżą najlepszymi bolidami xD
Ale tutaj nie chodzi o sam bolid tylko o to, że Luisowi udaje się wyprzedzać na tak ciężkim pod tym względem torze

0

@kempnou jak jedzie o 2-3 sekundy szybciej to jednak ogromna różnica, a tam jednak da się wyprzedać.

Haha no jednak jak Vettel jeździł w najszbszym RBR to robił wszystkich jak chciał w tym Hamiltona - jak miał gorsze auto to przegrywał.

0

@mekston Przecież nie można wszystkiego uzależniać od samochodu, Vettel wtedy też miał niesamowitą formę
W tym sezonie np RB ma najlepszy bolid w stawce a jednak mają problemy

0

@kempnou i wówczas też Webber jak dobrze też jeździł. Najlepiej w swojej karierze

Dziwnym zbiegiem okoliczności Rosberg jeździł najlepiej kiedy Hamilton jeździł najlepiej - ooo byli w tym samym bolidzie.

Bottas też osiąga najlepsze wyniki kiedy Hamilton - ooo jeźdzą w najszybszym bolidzie.

W tym sezonie jest bardzo blisko na razie między Mercem i RBR, a RBR ma problemy z uwagi na 3 pechowe wydarzenia dla Maxa:

1) przebita opona w Azerbejdżanie
2) wywalenie Maxa przez Lewisa w Wielkiej Brytanii
3) wywalenie Maxa przez Bottasa dzisiaj

0

@mekston No tak, to jasne że bolid ma wpływ na wyniki... Ale przecież usadzenie kogoś za kierownicą to jeszcze nie gwarancja sukcesu - patrz np. Gasly, Albon. Bottas też odstaje od Lewisa mimo że jakieś tam sukcesy ma.
No jasne że idą blisko siebie, ale to RBR powinien dawno odjechać Mercedesowi - gdy Mercedes miał taką przewagę w bolidzie to na półmetku często nie było już czego zbierać

0

@kempnou Red Bull nie ma takiej przewagi jaką przez wiele lat miał Merc- zobacz gdzie jest Perez. Nawet w GP Wielkiej Brytanii - jak pojechał Max a gdzie był Perez w kwali. W wielu GP jak tutaj na Węgrzech Merc jest nawet szybszy od Red Bulla.

Poza tym jeszcze raz - 3 bardzo pechowe GP Maxa gdzie nie z własnej winy został pozbawiony możliwości zdobycia ponad 70 pkt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?