- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 916 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 916 Culés
7
I tak Alonso dzisiaj był najlepszy.
Szacunek dla Ocona za utrzymanie 1 miejsca.
Vettel za walkę z Oconem do końca.
No i brawa dla Verstappena za zdobyty punkcik jadąc gruzowozem.
0
@michal26 No tak, nie ma to jak pochwalić wszystkich którzy przeszkodzili Luisowi oraz swojego idolka Maxa xD
Oczywiście Fernando moim zdaniem świetny wyścig dziś ale to jaką robotę zrobił Hamilton to głowa mała, więc pomijanie go to albo skrajna głupota albo ignorancja
0
@kempnou jak ja kibicuje Norrisowi xD No i Pereza lubię a także wieczny szacunek dla Vettela i Alonso ;)
Verstappena ani lubię ani nie lubię. Hamiltona nie lubię za to, jakim jest bucem.
Dzisiaj popełnił katastrofalny błąd. Miał zdecydowanie najlepszy bolid, a z 13 miejsca awansował na 3. Wyprzedził kogo? Schumachera, Latfiego. Tsunodę. etc. Bez przesady.
0
@michal26 Fernando, Sanitza... W kilka okrążeń nadrobił 10 sekund do lidera, nie no przecież to nic nadzwyczajnego....
Ja o dziwo reż kibicuję Norrisowi xD i Ricciardo chociaż teraz średnio mu idzie
Luisa lubię za osiągnięcia i niesamowitą pewność siebie na torze
Maxa nie lubię bo kozaczy jakby sam wygrał już kilka tytułów. Do tego fanboye Verstappena mnie strasznie irytują bo na każdym kroku nazywają sukcesy Hamiltona dziełem szczęścia
0
@kempnou tym bolidem co ma Hamilton i na świeżych, pośrednich oponach? Tak. To nie jest jakiś mega wyczyn. Verstappen w 6 okrążeń dogonił Raikonena. Miał 13 sekund straty. Ale to tez nie traktuje jako mega sukces, choć jechał taczką w tym wyścigu. Wielu mówiło, ze się wycofa z wyścigu.