La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1187 Culés

0

Zakopane w tych czasach to tylko dla milionerów... Ceny w stosunku do 3 lat wstecz to jakiś dramat. W karczmach, na dojazdy, bawet za szlaki, wszystko tak poszło do góry że człowiek wyda więcej niż za granicą. Jedynie góry rekompensują bo tutaj czuję się najlepiej na świecie, ale poogda przez cały tydzień ma być deszczowa a dziś burza na szczycie Grzesia nas złapała. :P Ktoś też tak jak ja z narzeczoną lubi wstawac o 5 rano i śmigać po szlakach do późnego popołudnia? :)

konto usunięte

1

@kuz Nad morzem dokładnie to samo jest. Nie opłaca się. Lepie za granicę. My lecimy na Majorkę niedługo.

0

@kuz niestety to prawda, byliśmy we Francji, a tydzień później na weekend w Zakopanem, ceny za jedzenie większe niż we Francji, noclegi porównywalne

2

@kuz Najlepsze uczucie, to zjesc dobry posilek na szczycie zdobytej gory :D

1

@gryfiT. Kabanosy z bułą, albo obiad - schabowego z mizeria w schronisku :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?