La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2129 Culés

13

Jestem ciekaw reakcji Białorusi


13

@barcelonaLM Trzymam kciuki, że to się skończy z szczęśliwym finałem dla zawodniczki. Chora sytuacja tam wyszła. Przypomina mi to troszkę mundial w RPA, gdzie piłkarze reprezentacji Korei Północnej mieli przydzielonych indywidualnych ochroniarzy, by nie uciekli i "bezpiecznie" wrócili do kraju.

Swoją drogą dobrze, że polski konsulat wyszedł z pomocną dłonią w takiej formie, a nie wyjszli na mównicę i wydawali idiotyczne okrzyki (jak np. Bielenia), do czego tu przyklaskiwali niektórzy forumowi filozofowie za mocno odchyleni w lewo jako formę walki z reżimem Łukaszenki. :D

0

@Ojciec5tkidzieci Akurat nie wiem czy to dla Polski takie dobre, w naszym interesie jest żyć dobrze z Białorusią głównie z dwóch powodów choć jest ich więcej.
1. Bufor bezpieczeństwa przed Rosją.
2. Duża społeczność niektóre źródła podają nawet 300 tysięcy (MSZ podaje nawet 12% ogółu to ok 1,1 mln choć to chyba duże podkręcenie) i przy każdej takiej akcji ta społeczność płaci za nie rachunek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?