La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 870 Culés

3

Tak propo zamieszania z godzinami spotkań siatkarzy w Tokyo.

Przypomnijmy, w MŚ 2014, gdy w grze o tytuł pozostało już tylko sześć zespołów, Polacy mimo braku rozstawienia po poprzedniej rundzie pozostali w Łodzi, podczas gdy przenieść musieli się zwycięzcy drugiej grupy - Brazylijczycy, na co narzekał później ich szkoleniowiec Bernardo Rezende, tym bardziej, że "Canarinhos" wg pierwotnego regulaminu mogliby rozegrać cały turniej w katowickim Spodku.

Co więcej, polscy organizatorzy zapewnili drużynie Stephane'a Antigi dzień przerwy pomiędzy meczami z Brazylią i Rosją, mimo że pierwotnie ten należał się Brazylijczykom. Wówczas powoływano się na przywilej gospodarza turnieju, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem Polaków.

0

@Criss18Barca to były te MS gdzie 1 mecz Polaków był na narodowym?

0

@Criss18Barca ja nie będę zaskoczony jak wyjdzie po turnieju, że Vital specjalnie rozpowiadał o tym jak wspaniale im się gra o 9 rano, żeby zaczęli kombinować. My zawsze gramy o tak późnych porach a po drugie to nie wierze że nasz trener nie brał pod uwagę tego, że możemy zająć inne miejsce jak pierwsze. Tam jest wszystko rozplanowane już od kilku miesięcy a to narzekanie to tylko tak żeby przeciwnik może się rozluźnił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?