- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1102 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1102 Culés
6
Sytuacja transferowa graczy niepewnych w Barcelonie?
- Pjanic? Moim zdaniem odejdzie do Juve bądź Bayernu. W Turynie czekają na decyzje w sprawie Locatellego a w Monachium zaczęli na tyle słabo w meczach towarzyskich, że władze Bayernu mogą spojrzeć na stosunkowo tani transfer dobrego gracza, który do nas po prostu nie pasuje. Szanse na odejście Bośniak moim zdaniem duże.
- Umtiti? Szaman gra na czas bo wie że nikt nigdzie nie da mu takich pieniędzy. Dodatkowo żaden klub z TOPu po niego nie sięgnie... Patowa sytuacja...
- Moriba? Dzieciak już zniszczony przez otoczenie a dokładniej mówiąc pieniądze. Nie ma co całkiem siadać na niego bo to młodzieniec, od spraw finansowych ma ludzi, lecz widocznie jego otoczenie bardziej martwi się szybkie wzbogacenie aniżeli sukcesywny rozwój Iliaxa i nie wróże mu przyszłości w ścisłym TOPie... Moim zdaniem w drugiej połowie Sierpnia go pożegnamy... Laporta mu nie da tyle ile chcą, po prostu. Oby jakieś 10 mln udało się uzyskać.
- Nazario? Okazało się że Duńczyk dysponuje majątkiem większym od prawie wszystkich piłkarzy w Barcelonie i na Świecie... :P inaczej mówiąc dla niego liczy się nie tyle $ co PR z gry w Barcelonie, który z pewnością pomaga mu w biznesie... Moim zdaniem przez ten fakt i to że jego agencji mówią jasno że on zostaje, sprawia że o jego odejście będzie bardzo trudno... Wygląda wręcz na to że on zostaje i to nawet przez pryzmat możliwości oglądania meczów z wysokości trybun...
- Coutinho? Zarabia 25 mln euro brutto i obecnie nikt mu nie da nawet połowy tego co ma w Barcelonie... Pozostało mu 2 lata kontraktu i obawiam się że nawet przy próbie oddania go za darmo, będzie problem aby ktoś wyłożył Brazylijczykowi kontrakt na zbliżonym poziomie do tego z Barcelony... Moim zdaniem on zostaje.
- Dembele? wypoczywa na L4 i przez to zostaje. Dalej po prostu szkoda strzępić ryja...
- Roberto? Gość od wszystkiego ale jednocześnie do niczego... Brutalna rzeczywistość która jest prawdą. Człowiek fenomen, gdyż chyba nigdy nikt o tak przeciętnych umiejętnościach, nie był tak długo w tym klubie... Nikt nawet poważnie nie jest zainteresowany Hiszpanem i niestety prawdopodobnie statysta zostanie...
3
@FC1899Barca pewnie Pjanic odejdzie, a reszta zostanie kolejny rok i kolejna rewolucja jak luj xD
0
@FC1899Barca Z Twojego opisu wynika, że każdy zostaje oprócz Pjanića. Do tego nie wymieniłeś Griezmanna, który być może odejdzie do Atletico.
0
@FC1899Barca Najbardziej mnie zastanawia jak Barcelona bez topowego stopera ma cos wygrac. Przeciez Pigue, Lengleti i Szaman juz wiele razy pokazali swoj potencjal w LM.
3
@LuisSalvano Griezman zostaje na 100% i to nawet przy zakontraktowaniu Leo. Obniży wynagrodzenie i jego gra + zrozumienie z kolegami na boisku jak i szatni moim zdaniem odgrywają kluczową rolę. Francuz zostaje.
@martin3131 nie stać nas na zakup nikogo za gotówkę więc musimy grać tym co mamy :P Nie ma tragedii, Araujo, Garcia i Mingueza rokują na przyszłość. Pique to doświadczenie i charyzma. Trzeba wierzyć że to wystarczy.
@Barca1992 uroku prawie 10 lat rządzenia Rosella i Bartomeu + świty... niestety.
1
@martin3131 Araujo, Garcia dadzą radę.
0
@FC1899Barca Moim zdaniem odejdzie, ale zobaczymy.
0
@LuisSalvano temat z Griezzem w Atleti raczej już upadł przez ich irracjonalna ofertę wymiany 1:1 z Saulem
0
@ViscaelBarca2007Myske, że finalnie zgodzą się dopłacić. I tak im się opłaca.
2
@ViscaelBarca2007 dokładnie, gdyby Barca na to przystała to byłby to gorszy ruch aniżeli oddanie Suareza di Atletico rok temu...
Laporta na taki PRowy strzał w kolano sobie nie pozwoli, szczególnie że znowu Barcelona wzmocniłaby najgroźniejszego rywala do tytułu, gdyż patrząc na kadrę Realu, moim zdaniem obecnie Atletico jest od nich dużo lepsze.
0
@FC1899Barca Widzę "szaman" i już wiem, że nie warto czytać dalej.