La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

0

Czyli po słowach Laporty, raczej nie ma co się spodziewać już transferów. W zasadzie liczyłem jeszcze tylko na obrońcę, no ale cóż. Ważny sprawdzian czeka wielu wychowanków.

0

@kamilop Problem też w tym że jeszcze nikogo sensownego nie sprzedaliśmy :/

konto usunięte

0

@kamilop Obiecał jeszcze 2-3 transfery. Zobaczymy, czy dotrzyma słowa. Jak ktoś taki (prezydent klubu) daje takie zapewnienia, to powinien sztywno się tego trzymać.

konto usunięte

0

@kamilop Jakiego obronce ty chciałes? przyszedł Garcia i Emerson i starczy.

0

@MarioVeB! Środkowego. Zresztą była nawet krótka saga z Laporte

konto usunięte

1

@kamilop To przyszedł Garcia ile jeszcze ma byc?

0

@MarioVeB! Umtiti miał odejść, a i przyszłość słabego Lengleta była nieoczywista. Pique zaś borykał się z kontuzjami. Uważam że brak nam klasowego stopera. Ale zdaję sobie sprawę z sytuacji finansowej, liczyłem na wymiany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?