La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

8

Od 2035 roku nowe samochody osobowe i dostawcze nie będą w ogóle emitowały dwutlenku węgla. Tak zakłada Zielony Ład zaproponowany przez Komisję Europejską (propozycja Komisji zakładająca stuprocentową redukcję emisji CO2 do 2035 roku). Widzę nieźle się bawią... Czuję, że Wielka Brytania będzie wielkim wygranym.

konto usunięte

2

@Xwowrak Jeśli UE nie zmieni polityki, to w długim terminie UK będzie wygrana. Inna sprawa, że takie utopijne programy i tak wejdą w życie w takiej postaci.

konto usunięte

0

@Xwowrak znając życie to pewnie okaże się, że te wszystkie zmiany są niczego nie warte, a my straciliśmy kilkanaście lat.

0

@Xwowrak jak dożyjemy do tego 2035 z nowym polskim wałem :D

0

@Xwowrak Na pozór nie będą bo przecież trzeba je wyprodukować a prąd do ładowania baterii też się skądś bierze.

0

0

@NaFazieHitman To nie słyszałem o tym. Niemniej jednak dla mnie to jest za krótki czas, żeby się do tego dostosować.

0

@Xwowrak patrząc na obecny rozwój motoryzacji, to do 2035 nikt nie będzie chciał kupić samochodu spalinowego, bo to się po prostu nie będzie opłacało.

1

@Xwowrak ciekaw czy ktoś w tej Unii myśli o paliwach neutralnych, np. w takiej Formułe 1 od 2025 będą takie paliwa. 100 razy wolę to niż elektryki

konto usunięte

0

@Xwowrak nie widzę jakoś problemu. Samochody elektryczne są już w przystępnych cenach na rynku wtórnym. Do 2035 będą powszechne i nie będą nikogo dziwiły.

konto usunięte

0

Jeszcze. :) Tu nie chodzi tylko o auta. Za 5 lat te wszystkie programy i tak się pozmieniają, bo duża część z nich jest nierealna. Wtedy taka UK będzie dużo bardziej elastyczna w ich zmienianiu niż taka wielka struktura jak UE.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?