- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 974 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 974 Culés
8
Od 2035 roku nowe samochody osobowe i dostawcze nie będą w ogóle emitowały dwutlenku węgla. Tak zakłada Zielony Ład zaproponowany przez Komisję Europejską (propozycja Komisji zakładająca stuprocentową redukcję emisji CO2 do 2035 roku). Widzę nieźle się bawią... Czuję, że Wielka Brytania będzie wielkim wygranym.
2
@Xwowrak Jeśli UE nie zmieni polityki, to w długim terminie UK będzie wygrana. Inna sprawa, że takie utopijne programy i tak wejdą w życie w takiej postaci.
0
@Xwowrak znając życie to pewnie okaże się, że te wszystkie zmiany są niczego nie warte, a my straciliśmy kilkanaście lat.
0
@Xwowrak jak dożyjemy do tego 2035 z nowym polskim wałem :D
0
@Xwowrak Na pozór nie będą bo przecież trzeba je wyprodukować a prąd do ładowania baterii też się skądś bierze.
0
@Xwowrak @aligator przecież UK zakazuje sprzedaży takich aut właśnie do 2030
https://moto.pl/MotoPL/7,170318,26521934,wielka-brytania-skresla-samochody-spalinowe-juz-w-2030-roku.html
0
@NaFazieHitman To nie słyszałem o tym. Niemniej jednak dla mnie to jest za krótki czas, żeby się do tego dostosować.
0
@Xwowrak patrząc na obecny rozwój motoryzacji, to do 2035 nikt nie będzie chciał kupić samochodu spalinowego, bo to się po prostu nie będzie opłacało.
1
@Xwowrak ciekaw czy ktoś w tej Unii myśli o paliwach neutralnych, np. w takiej Formułe 1 od 2025 będą takie paliwa. 100 razy wolę to niż elektryki
0
@Xwowrak nie widzę jakoś problemu. Samochody elektryczne są już w przystępnych cenach na rynku wtórnym. Do 2035 będą powszechne i nie będą nikogo dziwiły.
0
Jeszcze. :) Tu nie chodzi tylko o auta. Za 5 lat te wszystkie programy i tak się pozmieniają, bo duża część z nich jest nierealna. Wtedy taka UK będzie dużo bardziej elastyczna w ich zmienianiu niż taka wielka struktura jak UE.