La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1946 Culés

2

Emocje opadają powoli. Trzeba się powoli zastanowić co nas teraz czeka i kto będzie grać w Barcelonie. Nie wierzę że Barcy nie stać na zakontraktowanie piłkarzy, jeżeli to prawda to chyba powoli zbliżamy się do upadłości klubu, no bo do czego to inaczej dąży?
Trzeba wierzyć w młodzież, trenera i to co mamy w tej chwili. Uważam, że może uda się w zaistniałej sytuacji , Inkasować jakiś transfer, żeby to zespolić.
Jedenastka: Mats - Dest, Aroujo, Pique, Alba - De Jong, Busquets, Pedri - Griezman, Depay, Aguero nadal może zdobyć trofea krajowe. Tym razem to nie jest mus, ale tragedii absolutnie nie ma. Trzeba mieć na uwadze naszą tragiczna sytuację finansową. Musimy wierzyć w Gaviego, Nico, Fatiego, Balde, Demira. Co nam teraz pozostaję? Trzeba liczyć na transfer do środka pola, obniżenie wynagrodzeń Cou, Dembele, zdrowie Fatiego i może nie będzie najgorzej. Nie mniej jednak Laporta zawiódł na całej linii, miała być transparentność? Miała! Tymczasem Depay, Aguero, Garcia i Emerson nie są nadal zarejestrowani. Miał być Leo? Miał! W dodatku zapewniał,że wszystko w porządku! Tymczasem stała się tragedia i zostajemy z niczym. Jednak Font miał rację, że trzeba zbudować wszystko od nowa i że Laporta mało zrobił jak na swój pobyt dotychczas w klubie. Z perspektywy czasu chyba miał rację, bo wszyscy piłkarze powinni być razem z Leo dostępni odrazu 1 lipca a nie miotanie się pół okienka czy czasem Depaya nie wypożyczymy bo nie może grać.. Bartomeu zniszczył ten klub i trzeba liczyć się z tym, że szykuję się ciężki czas. Tylko wpuszczenie kibiców na trybuny może nam zacząć pomagać a to też cały czas się oddala.

konto usunięte

0

@jeyx77x nie panikuj. Możliwe że to zagrywka pod Tebasa, a jak nie, to trudno. Będzie bardzo, ale to bardzo ciężko, ale kiedyś to musiało nadejść i trzeba żyć dalej.

0

@jeyx77x Dlaczego nie wierzysz? Już od początku wszystko było na styk absurdalene pensje co chwila odnawiane, potem przyszła pandemia a na koniec dokręcili śrubę a wcześniejsze obniżki nic nie dały(do tego wielu zdenerwowały) bo trzeba obniżać pensje jeszcze raz, tak się kończy życie na krawędzi limitu płac póki nic złego się nie dzieje to tylko księgowy płacze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?