La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

6

Dzisiaj popołudniu będę w Barcelonie, jutro jadę zwiedzać Camp Nou, a w niedzielę miałem obejrzeć mecz z Juve (były bilety kupione, ale przez te cyrki z liczbą kibiców ostatecznie się nie uda. Wciąż mam jednak nadzieję, że uda się kupić bilety na RSSS).
Od dobrych kilku lat planowałem ten wyjazd, aż w końcu doszedł do skutku. Od zawsze chciałem obejrzeć legendy Barcelony- Puyola, Busquetsa, Xaviego, Inieste, Suareza czy Messiego grających na Camp Nou. Aż w końcu gdy się udało i gdy wydawało się, że został już ,,tylko" ten jeden najważniejszy... A tu dzień przed wyjazdem taka bomba. Bez sensu to wszystko, Laporta napraw to, Leo ciesz nas jeszcze swoją grą przez kilka lat...
Wciąż wierzę, że to się może udać, choć to się wydaje nieprawdopodobne.
Ale dopóki piłka w grze :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?