- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1946 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1946 Culés
0
Dla tych co są tacy super pewni, że to zaslona dymna i wgl, a wszyscy co sądzą inaczej są głupcami mam rade :
Skoro tacy pewni jesteście, to postawcie po kursie 3.0, że Messi będzie w Barcelonie w przyszłym sezonie.
W czym problem? Potroicie dorobek swojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Rust_Cohle Postawiłem :)
Komentarz usunięty
5
@DonAndresFCB
I co zrobisz z ewentualnymi 30zl ?
0
@DaPidejpi Dobra odbij bo widzę coś Ci padło ostatnio na łeb.
Nie muszą się bawić w hazard, ale jak sa tacy super pewnie i śmieją się z innych co sądzą inaczej, to czemu nie korzystają na pieniądzach leżących na ziemi? Mocni w gadce są tylko
1
@Rust_Cohle :D może ma z 15 planów to już 45 :D
3
@Rust_Cohle napisał ten co nie jest mocny w gadce tylko
0
@DaPidejpi No nie jestem. Jak jestem czegoś tak pewien by wysmiewac innych, którzy myślą inaczej, to właśnie tak bym zrobił.
1
@Rust_Cohle widać to od kilku tygodni
1
@Rust_Cohle To ile postawiłeś na odejście Leo?
1
@DaPidejpi tylko ze to był sarkazm.
0
@DaPidejpi co widać? Pogubiłeś się chyba o co chodziło.
@LuisSalvano póki co czekam.
Na 80% uważam, że odejdzie, ale nie jestem taki pewien jak jeszcze ty wczoraj byłeś.
1
@Rust_Cohle to ty postaw że odejdzie. Skoro taki pewien jesteś
1
@Rust_Cohle Postaw samemu szmal, a później wymagaj tego od innych. Pomijam to, że nie każdy musi się tu pochwalić, że puścił kupon.
0
@tbas napisałem wyżej już. Wydawało mi się, że jasno jest napisane. Post kierowany do osób, które wyśmiewają innych, że łykneli niby oficjalke, a to tylko zaslona dymna I czekają na ruch Tebasa.
1
@LuisSalvano masz racje.
Lepiej chwalić się jazda na gapę.
I na tym Zakończmy
0
@Rust_Cohle Żałosne są te twoje komentarze. No, ale człowiek zdążył się przyzwyczaić.
0
@LuisSalvano Grunt, że Twoje są na wybitnym poziomie. Gratuluję i zazdroszcze
Komentarz usunięty
0
@DaPidejpi Masz kompleksy jakieś, że ciągle nawijasz o kogoś małym móżdżku lub głupocie? Czy Ci sodówka uderzyła po 50% na maturze i myślisz, że UJ wie kim jesteś?
Pal wroty
0
@Rust_Cohle nie mam kompleksów. Zreszta ty gadasz, ze ciagle nawijam o małym mózgu, a sam jak ktoś napisze komentarz, np. popierający LGBT to wplatasz w to jakieś swoje tekściki, ze ktoś tez przez to jest i hehe beka. U ciebie na próżno szukać racjonalnego myślenia i jakiejkolwiek logiki
0
@DaPidejpi zauważyłem, że od czasu gdy dodałem żartobliwy post na twoj temat z zabawa w zadania chyba Ci się coś lekko odkleiło.
Od kilku dni latasz pod moimi postami jak taka mucha po pokoju i w sumie gowno mi robisz, a irytujesz.
A jestes na jedno machnięcie klapkiem :)
Chcesz, to możemy się, zacząć bawić w docinki
Edit. Czyli jednak to o LGBT Cie tak zabolało.
Mimo że dwa razy może się na ten temat wypowiedziałem i to zartobliwie na tej stronie bo omijam ten temat jak i polityki.
Jak widać z Pana @DaPidejpi nie można zarartowac :(