La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1946 Culés

konto usunięte

0

Dla tych co są tacy super pewni, że to zaslona dymna i wgl, a wszyscy co sądzą inaczej są głupcami mam rade :

Skoro tacy pewni jesteście, to postawcie po kursie 3.0, że Messi będzie w Barcelonie w przyszłym sezonie.
W czym problem? Potroicie dorobek swojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Rust_Cohle Postawiłem :)

Komentarz usunięty

konto usunięte

5

@DonAndresFCB
I co zrobisz z ewentualnymi 30zl ?

konto usunięte

0

@DaPidejpi Dobra odbij bo widzę coś Ci padło ostatnio na łeb.

Nie muszą się bawić w hazard, ale jak sa tacy super pewnie i śmieją się z innych co sądzą inaczej, to czemu nie korzystają na pieniądzach leżących na ziemi? Mocni w gadce są tylko

konto usunięte

1

@Rust_Cohle :D może ma z 15 planów to już 45 :D

konto usunięte

3

@Rust_Cohle napisał ten co nie jest mocny w gadce tylko

konto usunięte

0

@DaPidejpi No nie jestem. Jak jestem czegoś tak pewien by wysmiewac innych, którzy myślą inaczej, to właśnie tak bym zrobił.

konto usunięte

1

@Rust_Cohle widać to od kilku tygodni

konto usunięte

1

@Rust_Cohle To ile postawiłeś na odejście Leo?

konto usunięte

1

@DaPidejpi tylko ze to był sarkazm.

konto usunięte

0

@DaPidejpi co widać? Pogubiłeś się chyba o co chodziło.

@LuisSalvano póki co czekam.
Na 80% uważam, że odejdzie, ale nie jestem taki pewien jak jeszcze ty wczoraj byłeś.

1

@Rust_Cohle to ty postaw że odejdzie. Skoro taki pewien jesteś

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Postaw samemu szmal, a później wymagaj tego od innych. Pomijam to, że nie każdy musi się tu pochwalić, że puścił kupon.

konto usunięte

0

@tbas napisałem wyżej już. Wydawało mi się, że jasno jest napisane. Post kierowany do osób, które wyśmiewają innych, że łykneli niby oficjalke, a to tylko zaslona dymna I czekają na ruch Tebasa.

konto usunięte

1

@LuisSalvano masz racje.
Lepiej chwalić się jazda na gapę.
I na tym Zakończmy

konto usunięte

0

@Rust_Cohle Żałosne są te twoje komentarze. No, ale człowiek zdążył się przyzwyczaić.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Grunt, że Twoje są na wybitnym poziomie. Gratuluję i zazdroszcze

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@DaPidejpi Masz kompleksy jakieś, że ciągle nawijasz o kogoś małym móżdżku lub głupocie? Czy Ci sodówka uderzyła po 50% na maturze i myślisz, że UJ wie kim jesteś?
Pal wroty

konto usunięte

0

@Rust_Cohle nie mam kompleksów. Zreszta ty gadasz, ze ciagle nawijam o małym mózgu, a sam jak ktoś napisze komentarz, np. popierający LGBT to wplatasz w to jakieś swoje tekściki, ze ktoś tez przez to jest i hehe beka. U ciebie na próżno szukać racjonalnego myślenia i jakiejkolwiek logiki

konto usunięte

0

@DaPidejpi zauważyłem, że od czasu gdy dodałem żartobliwy post na twoj temat z zabawa w zadania chyba Ci się coś lekko odkleiło.

Od kilku dni latasz pod moimi postami jak taka mucha po pokoju i w sumie gowno mi robisz, a irytujesz.
A jestes na jedno machnięcie klapkiem :)
Chcesz, to możemy się, zacząć bawić w docinki


Edit. Czyli jednak to o LGBT Cie tak zabolało.
Mimo że dwa razy może się na ten temat wypowiedziałem i to zartobliwie na tej stronie bo omijam ten temat jak i polityki.

Jak widać z Pana @DaPidejpi nie można zarartowac :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?