- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
9
Wincyj reklam których nie da się zamknąć, wincyj patronite, a serwery dalej z 2000 roku padają co 20 sekund. Porażka
0
@Janas11224 To kup Patronajta a nie narzekaj kurła xD
1
@don'T.R.I.P.e Tobie jako patronowi nie padła?
5
@don'T.R.I.P.e kupiłem, po czym 3 razy dostałem bana za nic i kilkukrotnie usunięto mój komentarz bez łamania regulaminu. Sory ale nie będę płacił za takie coś
0
@Janas11224 strona chociaż załatwiła sobie sponsorów. Nie to co prezes
0
panie @tbas, panu już podziękujemy….
0
@Janas11224 No tak, w więzieniu też wszyscy nienwinni. Mam tu konto od 2011 czyli 10 lat i miałem tu bana tylko raz i był jak najbardziej zasłużony. Także o banach za nic to dzieciom na dobranoc opowiadaj. Co do usuwania komentarz to osobiście również mi się to nigdy nie zdażyło ale widziałem pare razy jak komuś usuneli czy to żart czy coś takiego - moim zdaniem to przez to że jest mało moderatorów a w zasadzie chyba tylko jeden wpwelement. Poza tym nawet takie komentarze można teoretycznie usunąć - patrz na regulamin, twórczość własna. Na sam koniec dodam że płacąc za patronajta wybierasz konkretny tier i wszystko masz wyłożone kawa na ławe na co kasa idzie. Głównym priorytetem jest to żeby redakcja nie pracowała za darmo co w większej części obecnie robią.
0
@KapitanKnykiec Padła bo ja płace a reszta "pasożytów" nie i serwery padają :p
0
@don'T.R.I.P.e aha czyli ban za to ze oznaczyłem moderację i napisałem proszę o zrobienie porządku z pewnym nowym użytkownikiem który prowokował i miał konto założone kilka dni temu, jest poprawny? A złamany regulamin to przedstawianie moderacji w złym świetle. Widzę ze kolega chyba z moderacji
0
@Janas11224 Od robienia porządku z użytkownikami jest moderacja a nie Ty.
0
@don'T.R.I.P.e to prawda, ale niech to robią rzetelnie i przestrzegają regulaminu którego nam każą przestrzegać