La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1946 Culés

1

Mecz z Juventusem będzie żałoba, a cały sezon walka pierw o dostosowanie się w grze bez Messiego, a potem pewnie o TOP 4 i brak kompromitacji w LM. Jak jeszcze nie będzie kibiców na trybunach to będą kolejne straty.
Jesteśmy w dupie i zobaczycie że wkrótce czeka nas dyskusja nad sprzedażą klubu.

1

@barcelonaLM A może nie będzie aż tak zle.Zobaczymy.

0

@barcelonaLM Masz na myśli jakiegoś szejka?

1

@barcelonaLM Nie będzie grania tylko na Messiego, więcej gry zespołowej.

1

@barcelonaLMŚmiem twierdzić że w tym sezonie będziemy się bić z Sevillą i Realem. Atletico jest poza naszym zasięgiem.

0

@Encore jedynie mogłoby nas uratować wygrywanie trofeów, za wygranie LM dużo by wpadło. Ale teraz to już jest nierealne

0

@barcelonaLM Co socio nigdy nie zgodzą się na sprzedaż ciekawe kto z taką inicjatywą wyjdzie.
Akurat wygrywanie LM nie jest aż tak opłacalne z finansowego punktu widzenia.

0

@barcelonaLM Jakie top4??? W zeszłym sezonie z Messim było ledwo top4… teraz to top14 będzie…

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?