La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

2

Moim zdaniem Laporta nie chciał podpisać Leo. Leo może by pograł na wysokim poziomie jeszcze dwa lata, płacić by mu trzeba było jeszcze przez następne piec albo dłużej. Budżetu nie ma jak łatac bo ciagle brak kibiców i nikt nie wie czy kiedyś wrócą w pełni na stadion. Za rok trzeba nowy kontrakt ze sponsorem podpisać to lepiej już bez Leo jak by miały byc jakieś klauzule, na wypadek odejścia Leo w trakcie. Leo może i strzela dalej bramki ale przestał byc decydujący w najważniejszych meczach, nawet już w La Lidze. Laporta tylko czekał na odpowiedni moment żeby było kogo obarczyć winą, bo Laporta to przede wszystkim polityk. Dlatego 8 sierpnia 2021 roku zaczyna się nowa era Barcelony.

0

@rafik300010 Niby się nie opłaca ale czy opłaca się płacić ogromne pensję Pjanicowi, Umtitiemu i innych?

konto usunięte

0

@rafik300010 i trzeba wykorzystać potencjał tych zawodników co mamy obecnie w kadrze, i budować kadre na nowo bez Messiego

0

@matirix20 wiem, że się nie opłaca. Ale co on ma tez zrobić. Zarabiasz 10 milionów rocznie bez wysiłku to pójdziesz gdzieś za 5 milionów? Raczej nie i tutaj jest problem. Pewnie przestudiowali ze rozwiązywanie kontraktów będzie jeszcze więcej kosztować. Widzałeś ostatnią akcje Umtitiego w ostatnim meczu? Chciałbyś takiego zawodnika w swojej drużynie co przewraca się o własne nogi? Poprostu Laporta postanowił pozbyć się Leo a nie np Pedriego, Ansu czy Arajuo bo na nich akurat chętni by byli i to za grube miliony ale to jest nasza przyszłość a i nie zarabiają pewnie wszyscy razem tego co Leo za pół roku.

1

@Adek02 Dokładnie. Bardziej by mnie bolała wyprzedaż młodych zawodników jak odejście Leo. Patrząc racjonalnie to po odejściu Xaviego i później Iniesty Leo nie wygrał nic na arenie międzynarodowej a skład miał żeby nie przegrać z Romą czy Liverpoolem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?