La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

0

Ja to sie dziwie jak Busquets bedac wychowankiem tego klubu i doskonale zdajac sobie sprawe jak fatalnym jest teraz pilkarzem dalej siedzi sobie u nas i trzepie niesamowity hajs.
Jak mozna porownywac go do Xaviego czy Iniesty ktorzy od razu jak zrozumieli ze zeszli ze swojego poziomu odeszli zeby nie zajmowac miejsc lepszym?
Nie wierze ze to pisze Perez w porownaniu z naszymi prezydentami to jest k.. mega kozak,on by sie nie patyczkowal z tymi patalachami ktorzy trzepia dziesiatki milionow za nazwisko.

8

@Volk Busquets nie jest fatalnym piłkarzem. Naprawdę nie przesadzajcie ludzie.

0

@szela1899 Podaj jeden TOP klub z nizej wymienonych w ktorym trener wystawilby go w 1 skladzie :
Bayern : City : ManU : CFC : Real M : PSG : Juve : ATM

0

@Volk Podaj zawodnika na jego miejsce. Takiego do 10mln, z wyprzedaży :D Odejscie Busiego tylko wtedy gdy będzie zastępstwo. Nie osłabiajmy sie dalej

konto usunięte

0

@Volk City, Manu, Juve

0

@Volk Być może City, Juventus też nie widzę przeszkód. Każda drużyną która lubi grać piłka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?