La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

2

Najbardziej mnie boli to kiedy Leo odchodzi. Gdyby odszedł rok temu, to byłoby inaczej. Garcia, Emerson, Depay, Aguero za darmo, aż się człowiek nie mógł doczekać współpracy Leo z Kunem i Memphisem. Dodatkowo Demir, Gavi, Balde i wielki optymizm jeżeli chodzi o nasze młode perełki. Ansu wracający po kontuzji. Wszystko było bardzo przyszłościowe, po prostu nie mogłem doczekać się sezonu. Aż tu jak grom z jasnego nieba, komunikat od Barcy i potem ta konferencja Laporty. Chyba nie tylko mi odechciało się piłki nożnej i podekscytowanie sezonem spadło znacząco :/
No nic, Visca El Barca, powodzenia Leo, nie życzę Ci wygrania LM, bo w tym wypadku mam tylko jednego faworyta, ale życzę jak najwięcej złotych piłek i złotych butów, niezależnie od klubu, w którym będziesz występować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?