La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

konto usunięte

0

Laporta mial do wyboru Messi i jego gigantyczny kontrakt albo Barcelona i proba naprawy sytuacji. Messi tez stanal przed wyborem Barcelona albo duze pieniadze. Jeden i drugi wybrali to co dla nich najlepsze.

konto usunięte

2

@martin3131 Bardziej miał do wyboru albo CVC (z Messim) albo Superliga (bez Messiego).

konto usunięte

1

@anxted Nie chodzi o samą Superlige tylko o to, że żadna umowa nie może ograniczać klubu na 50 lat. Nawet Messi nie jest tego wart.

1

@masq A na 23 lata moze?

konto usunięte

0

@masq Tak, właśnie to mówił Laporta na konferencji. Kwestia czy mu w tym temacie ufasz ;)

0

@anxted I wybrał Superligę, a i tak będzie cvc bo reszta klubów to przegłosuje

0

@anxted Przeciez to nie tylko Laporta o tym mówił, a też pisały media.

konto usunięte

0

@takisobiektos Ale co pisały? Ja nie kwestionuję tego, że umowa z CVC ma obowiązywać przez 50 lat. Natomiast nie chce mi się wierzyć, że to było jedynym (czy głównym) powodem, dla którego Laporta jest przeciwko niej.

0

@anxted Tracenie 10% z praw tv rok w rok przez 50 lat bardzo duze starty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?