La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

0

Witam. Rzadko się wypowiadam ale tym razem postanowiłem coś napisać od siebie.
Cholernie przykro ze Messi odchodzi ale taka kolej rzeczy. Na pewno nikt go nie zastąpi 1 do 1 ale według mnie jeśli chciał odejść to dobrze ze teraz jak wszystko jest rozwalone od środka. W ostatnich sezonach Messi potrafił zdenerwować kibica. Jak drużynie nie szło to spuszczał głowę i snuł się po boisku, pozostali widząc to również nie mieli chęci do walki. Teraz trzeba budować drużynę od nowa oparta na kilku zawodnikach a nie tylko na Messim. Może to wyjść Barcelonie na dobre bo jeśli dobrze to poukładają to fajnie to może wszystko funkcjonować. Wszyscy najeżdżają na Grieza a gościu był ważniejszym zawodnikiem gdy Francja wygrywała mistrzostwa. Gdy grał z Messim nie potrafił sobie znaleźć miejsca. Według mnie teraz jakby mu pozwolić grać na wolnym „elektrownie” to może przynieść same korzyści. Piłka się zmienia idzie do przodu, myśle ze z Messim który nie gra w pressingu nie osiągnęlibyśmy większych sukcesów. Teraz nadszedł trend ze wszyscy bronią i wszyscy atakują. Jak pójdzie do psg to i tak wydaje mi się ze nic wielkiego nie osiągną bo po prostu zbyt dużo gwiazd będzie a za mało ludzi od czarnej roboty. Lecz wiadomo lepiej patrzyć na siebie i podejrzewam ze kuman to poskłada w całość i jeszcze będziemy świecić sukcesy w niedługim czasie pozdrawiam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?