La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

11

Z Messim czy bez Barca z tym składem ma szansę na ligowy tytuł.
Koeman będzie mógł w 100 procentach wprowadzić swoje zasady jak i taktykę, bo wiemy że Leo miał swoje przywileje.
Patrzymy też na piłkarza który ma 34 lata więc nie dramatyzujmy.
Ten dzień musiał w końcu nadejść.

Real i Atletico nie są obecnie jakieś super mocne, to będzie do zrobienia.

0

@barcowy1899 nie mamy szans na lige ogarnij sie. Tracimy messiego i jego udzial przy 40 golach. Reszta tego nie nadrobi. W poprzednim sezon mimo tego i tak.bylo 3 miejsce

2

@barcowy1899 tu chodzi bardziej o sposób w jaki to się stało. Ja to widziałem zawsze jako jakiś mecz pożegnalny przy pełnym Camp Nou, a potem wielka uroczystość itp.
Chciałem żeby tego dnia usiąść sobie przed TV, powspominać to co Leo zrobił dla tego klubu a potem ryczeć jak dziecko.
Teraz jedyne co czuje to jakieś totalne niezrozumienie i dezorientację, nawet do mnie nie dociera, że ten syf, który się teraz dzieje to jest faktycznie koniec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?