La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1172 Culés

60

Tyle w temacie. Ten dzien kiedys musial nadejsc. Dobrej nocy.

https://mobile.twitter.com/RayHudson/status/1424043213959180288

7

@amanter ooohh..magic !

1

@amanter Byczku coś się kończy i zaczyna coś nowego. Płakaliśmy gdy odchodził magik Ronaldinho i pojawił się Messi. Odchodzi Messi i pojawi się ktoś inny. Tak było jest i będzie. A fotka magiczna...

2

@fart myślę, że jednak Ronaldinho a Messi to bez porównania.

0

@PatrychoO Oczywiście, ale bardziej chodzi mi o to, że przychodzą gwiazdy i odchodzą taka jest kolei rzeczy. ;) ba więcej jeśli chodzi o Messiego to koniec zbliżał się wielkimi krokami.

konto usunięte

1

@fart Szkoda tylko, ze klub w takiej ruinie nigdy wcześniej nie był. Przykro się na to patrzy

0

@Mr8lack Przykro i to bardzo..

0

@fart Nie bardzo wiem o czym mówisz :)
Był Ronaldinho a ponim Messi 2 z powiedzmy 5ciu najlepszych graczy jacy chodzili po tej ziemi ...
Co to znaczy przyjdą inni ? Dembele, Coutinho, Aguero? kto ? Lautaro ? Halland ? może Mbappe ?
Gadanie o tym że spoko nic się nie stało pojawią się inni jest jak plucie w twarz zwłaszcza Messiemu ...

0

@zenoowity Mówię o tym, że przyjdą inni wielcy zawodnicy. ;) Teraz rozumiesz?

0

@fart Teraz rozumiem ... nie masz pojęcia o czym mówisz :)
Dzięki za wyjaśnienie.

1

@zenoowity xDxDxD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?