La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

konto usunięte

6

Trzymam stronę Laporty. Jasne, że okazał się populistą bo skoncentrował kampanię na zatrzymaniu Messiego, ale sternik naprawdę mógł nie być zorientowany w pełni w sytuacji finansowej klubu. Audyt wykazał degradacje większą niż zakładano, więc utrzymanie Leo okazało się niemożliwe bez dalszego zadłużania Barcy. I tak uważam, że Laporta robi co może. Taką sytuację odziedziczył po poprzednikach. Niskim nakładem pozyskał dobrych zawodników, nie przeszarżował przy tym z ich zarobkami. Dał drugą szansę Koemanowi co pomogło przyciągnąć Depaya, który jednocześnie jest teraz dobrą amortyzacją po Messim. Klub stawia na młodość co napawa dumą. Ponadto ufam Laporcie bo już raz przeprowadził trudne zmiany, które przerodziły się w coś naprawdę wyjątkowego.

0

@Ratamahatta Nie pozbył się nikogo z (Umtiti, Coutinho, Pjanic, Griezmann, Lenglet). Nie przyciągnął jakichś nowych dużych sponsorów.

konto usunięte

2

@kamilop ponieważ takich piłkarzy trudno sprzedać że względu na ich poziom sportowy nie współmierny do zarobków.

0

@Ratamahatta Czy gdyby teoretycznie nie udało zarejestrować w lidze nowych piłkarzy(Depay i spółka) to zaufanie do Laporty by Ci spadło, czy też pozostało bez zmian bo wynik audytu był 10 dni, więc nie mógł wiedzieć jaka jest sytuacja podpisując kontrakt?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?