La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 944 Culés

5

Ciekawe co Laporta będzie robił do końca okienka transferowego ;) bo zbędny balast dalej jest w drużynie a Messi odszedł,Trincao wypożyczony,Dembele kontuzja,Ansu wróci w połowie września i tez od razu nie będzie w formie. Ma trzy tygodnie okienka a sprzątania bardzo dużo. Na razie nie przekonuje mnie ta rewolucja kadrowa ;) Przespany cały lipiec i skupienie się na kontrakcie Leo i na tym by można było go zarejestrować a koniec końców Leo nie ma i nie będzie. A reszta załogi pierdzi w stołek a zaraz liga rusza a my dalej zostaliśmy z tym co mieliśmy sezon temu. Oczywiście bez najważniejszego ogniwa ;) chcąc nie chcąc to za jego sterów Messi odszedł. Mimo tego,ze 90% winy należy do Bartomeu to Laporta powinien działać by Barcelona była w stanie wygrywać bez Leo.
Jeszcze tylko brakuje tego,żeby wciskał kit do kamer w wywiadach,ze Brait będzie jednym z tych,którzy mogą zastąpić Leo bo koniec końców nie udało się go pozbyć. Jest tragedia :/ na ten moment nie zapowiada się na to by było lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?