La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

0

Ciekaw jestem jakie po tym wszystkim co się dzieje w klubie ma postawione cele Koeman. Bo chyba Laporta nie będzie go zwalniał np po 4 porażkach w lidze do grudnia?

5

@rafik300010 Nie zwolni go nawet w przypadku spadku. Nie ma na to hajsu.

0

@kremowka2137 a to nie było tak że Koeman podpisał w zeszłym roku kontrakt na dwa lata i mu po tym sezonie się kończy?

0

@kremowka2137 Wtedy Laporta podałby sie do dymisji i bukował samolot na honolulu ;p

0

@Bobo25 No to nadal go nie zwolni po 4 meczach, czy po sezonie, tylko kontrakt naturalnie wygaśnie.

0

@Bobo25 1 rok + 1 opcjonalnie w zależności czy wygra jakieś trofea (LL lub LM)

1

@Bobo25 jest jak mówisz. Koeman po tym sezonie kończy, chyba że mu Laporta przedłuży kontrakt.

0

@kremowka2137 Nie przesadzajmy. Gdybyśmy w grudniu czy w styczniu już zawalili ligę (czego nie będzie) to wystarczyłoby Koemanowi wypłacić honorarium za pół sezonu. To nie jest bajońska suma.

0

@Bobo25 I znaleźć hajs na nowego trenera. Co też może być w sumie łatwe, bo przyjdą tu tylko trenerzy na poziomie Setiena. Nikt poważny tu nie przyjdzie w połowie sezonu.

1

@kremowka2137 Mogą dać dokończyć sezon temu z rezerw Piemonta czy jakoś tak. Już były głosy przed Koemanem by dać mu szansę. To byłaby operacja bezkosztaowa, no ewentualnie nieco pensje by mu mogli podnieść. Jakby się sprawdził to by został, a jak nie to nowy trener dopiero od kolejnego sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?