La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

0

Problem z zarejestrowaniem piłkarzy w mojej opinii uwidacznia, jak dobrym prezesem jest Laporta. On przewidział te problemy dlatego robił okienko transferowe zaraz po jego otwarciu, teraz nie mielibyśmy żadnej karty przetargowej nawet dla wolnych transferów i taki Depay czy |Garcia rozglądaliby się za innymi klubami.
Także zamiast wieszać psy na Laporcie zacznijcie dostrzegać że działa on z jakąś strategią i już jakiś czas temu obrał kurs na odbudowanie klubu - pewnie wiedząc że budowa będzie bez Messiego.

3

@jareksk100 ale jak tego problemu nie rozwiąże i nie zarejestruje nowych nabytków to będzie parodią prezesa...

4

@jareksk100 Hahaha xD jaki piękny fikołek nie wierzę :D A jak ich nie zarejestrujemy to zostaniemy z kontraktami do opłacenia i z piłkarzami którzy nie mogą grać, zdajesz sobie sprawę?

0

@Bobo25 myślę ze nie wswzystko jednak jest w jego rękach.. pokazał twardą rękę w negocjacjach z Moribą, wielu piłkarzom jasno dał do zrozumienia że czekać ich będzie klub kokosa i czy to pmogło w renegocjacjach kontraktów?? to jest ta rzecz, której niestety Laporta nie przeskoczy,nikogo nie zmusi siłą do zmiany kontraktu

1

@jareksk100 Fajnie czasem sobie nad interpretować ale bez przesady :) Laporta na 48h przed podjęciem decyzji o zrezygnowaniu z Messiego rejestrował stoliki w restauracji żeby świętować podpisanie kontraktu, zlecił zrobienie filmiku z okazji podpisania kontraktu, popierał umowę z CVC żeby podpisać Messiego.
A potem pogadał z Perezem i jego ziomkiem od umowy z CVC i w 2 dni decyzja została podjęta :)
Zabawne ile można sobie nakręcić nie znając fakty :)

"Przewidział" idealne słowo żeby opisać czego nie zrobił Laporta przychodząc do Barcelony ...

0

@Bykunn tak , zdaję sobie sprawę. Jest jednak róznica czy czekasz na nowego piłkarza rok czy masz możliwość zarejestrowania go w dowolnej chwili gdy pozwoli Ci na to budżet (albo Tebas).

0

@jareksk100 "myślę ze nie wswzystko jednak jest w jego rękach.. "
"to jest ta rzecz, której niestety Laporta nie przeskoczy,nikogo nie zmusi siłą do zmiany kontraktu"

No to trzeba było o tym myśleć przed kontraktowaniem nowych.
Najpierw się robi porządki a potem buduje, a nie na odwrót. Laporta dobrze wiedziałw jakiej sutuacji jesteśmu jeśli chodzi o wydatki na płace i limit narzucony przez ligę (do tego nie trzeba było audytu). A jeszcze wtedy być może nie zakładał że Leo nie będzie (po odejściu Leo i zwolnieniu jego gigantycznej pensji dalej nie możemy rejetrować nowych...). Podpisał 4 czy 5 nowych graczy z pensjami po kilka milionów bez zapewnienia sobie miejsca dla nich czyli dogadania sprzedaży "starych" zawodników.

0

@jareksk100 Ale co ma do tego Tebas? Są przepisy w których się trzeba zmieścić. Kontraktowanie nowych piłkarzy i liczenie że jakoś to będzie i może się uda jest delikatnie rzecz ujmując nieodpowiedzialne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?