La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1255 Culés

2

Jeszcze odnośnie tej plotki o tym, że Barcelona mogłaby się przekształcić w S. A. Mam nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie, a przy głosowaniu nad tym pomysłem socios będą przeciw. Wtedy mogłby nas wykupić jakiś szejk i czym byśmy się różnili od takiego PSG, którego większość nienawidzi? Tym, że klub ma jakąś historię? Bylibyśmy równie mocno nienawidzeni. I co nam by dały te transfery za miliardy, kiedy w zamian za nie klub sprzedał własną historię i tożsamoś. Poza tym to jest 50/50. Zawsze mogłby wykupić nas ktoś pokroju właściciela Arsenalu albo Valenci. W klubie jest ogromny kryzys, ale wierzę, że da się to ogarnąć normalnie. Pewien pomysł nawet przedstawił Victor Font, tylko przez złą kampanię prezydencką większość kojarzyła go tylko z Xavim

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 oby się tak stało i żeby nas ktoś kupił. Czekam az luis napisze ze nas nigdy nie kupią i można pisać here we go.

0

@Ghotti @LuisSalvano proszę nie pisz tego ;)

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Jako kibic Barcelony i Dortmundu powiem tak. Niech ręka Boska chroni was/nas od wejścia na giełdę. To była dobra opcja na chwilę, ale teraz to jest porównywalne do kul u nóg w robieniu kroku do przodu.

0

@Kgorecki2500 Według mnie socios powinni też wziąć trochę bardziej sprawy w swoje ręce, przespali ostatnie lata, sytuacja w klubie jest każdy widzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?