La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

3

Już za niecały rok zacznie się saga z Messim wracającym do Barcelony

konto usunięte

0

@kulek22 Nie będzie żadnej sagi. To jest zupełnie inna sytuacja niż z Neymarem. On ma kontrakt tylko na 2 lata. Pogra i wróci.

5

@kulek22 już się zaczęła. Właśnie nauczyciel zaczął.

0

@LuisSalvano a kiedy usuwasz konto

konto usunięte

0

@Gwyn Kiedy będą szwedy.

0

@LuisSalvano zacznie się zacznie, pismaki zrobią na tym ładny hajs :)

konto usunięte

0

@kulek22 A nie no, pismaki to może i tak. Myślałem, że pijesz do mnie ;)
Moim zdaniem tu nie będą mieć szerokiego pola do popisu. Pewnie pod koniec przyszłego sezonu pojawią się informacje, że chciałby wrócić, ale wiadomo, że to będą fejki, bo po roku szejk go nie puści, a Barca by nie wydała takiej kasy. Uważam, że na spokojnie wróci po 2 latach na przynajmniej 1 sezon. W tym czasie nasze młodziki wskoczą na jeszcze wyższy poziom i Messi przyjdzie jako uzupełnienie składu, a nie kluczowa postać :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?