La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2065 Culés

1

Też tak macie? Bo ja np. nie potrafię się emocjonować meczami drużyn, którym nie kibicuje. Dobry, wyrównany mecz w LM oczywiście obejrzę, ale po co mi oglądać PSG z jakimś Brestem? Tak samo w NBA, kibicuje Chicago i tylko ich oglądam, chociaż kolejny rok z rzędu nawet do play offów się nie dostali, nie interesowało mnie GSW, ani Brooklyn. Także do końca świata jak będzie grała Barcelona bądź Milan to będę oglądał ich mecz, chociażby grali o utrzymanie, a nie drużyny, która teraz jest na topie.

2

@Uukasz_93 Tak jest.Gwiazdy grzeją najbardziej.Brooklyn zawsze obejrze.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 ja będę oglądał skróty meczów na początku, a później pewnie mi się znudzi

0

@Uukasz_93 nie. Jakoś mi to lotto. Jedyne co będę sprawdzał to ile Leo strzelił, ale indywidualnie. Zespół, itp lata mi.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 Mam podobnie do Ciebie, ale jednak Messi to Messi. Pewnie włączę te mecze dla samego Leo.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 będę oglądał PSG, ale nadal kibicuje tylko Barcelonie:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?