La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

3

Messi pójdzie do jedynej drużyny, która mogła opłacić jego pensję. Z pewnością bardziej atrakcyjne z punktu widzenia konkurencji było by Premier League i MC Guardioli. Patrzę jednak na to w ten sposób:
- premier league jest bardziej wymagająca fizycznie co w wieku Messiego już może być pewnym argumentem na nie
- czy Chelsea to typ drużyny, której styl pasuje do Messiego? Niekoniecznie.
- MU już od dawna jest bardziej marką związana z marketingiem niż dążeniami do footballowej dominacji

Tak jak nie znoszę PSG to dla niego to była jedyna rozsądną opcja.
- możliwość wygrania LM
- konkurencyjna drużyna napakowana gwiazdami i przyjaciółmi
- mniej wymagająca Liga
- kasa się zgadza
- wciąż blisko do Barcelony - czasowo
- równie piękna stolica miasta

I mimo, że nie chciałbym by PSG wygrało LM i nie będę im kibicował jako drużynie to ciężko nie będzie mi kibicować samemu Messiemu. Chyba, że będzie grał przeciwko Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?