La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1498 Culés

1

Nikt z Was Ramblowicze, nie wybrnąłby z tego lepiej niż Laporta

0

@DonAndrzejos Równie dobrze mógłbyś nie robić nic i by wyszło na to samo co zrobił Laporta ;D

Messi odchodzi, bo zapomniałeś o kontrakcie, syfy w klubie zostają, a zarejestrować nowych piłkarzy? Panie, a po co to komu potrzebne.

konto usunięte

1

@DonAndrzejos a czy my jesteśmy prezesami?

4

@DonAndrzejos Przecież oczywistym jest, że pod rządami La Bamby Barcelona seryjnie zgarniałaby tryplet, a skład Paryża byłby mniej więcej składem w Barcelonie i to jeszcze bez żadnych długów.

0

@4drian0 oj nie zgodzę się. Można byłoby klepnąć taką umowę i zadłużyć klub jeszcze bardziej

0

@AntekGriezmann Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, ze niektórzy się do tego poczuwają ;)

0

@DonAndrzejos No moim zdaniem, to że nikt na internetowym forum nie poradziłby sobie lepiej legitymizuję tę władzę w ch... znaczy po całości.

1

@DonAndrzejos Czytając to co piszesz mam wrażenie, że nie rozumiesz od czego jest forum piłkarskie do wyrażania opinii. Jak krytykuję PiS nie twierdzę, że ja bym lepiej rządził, gry krytykuję Laportę to samo, gdy krytykowałem Messiego za przechodzenie obok meczów (niebywałe, ale zdarzało się) to chyba nie myślisz, że to znaczyło, że ja bym zagrał lepiej? xD To tak nie działa

0

@Bykunn Oczywiście, że nie potrafiłbyś niczego zrobić lepiej.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi"
:)

0

@Dari0G Nie wiem czy się pozbieram po takim ciosie, chyba dołączę do żałoby

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?