La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

0

Wiadomo kiedy Fati będzie mógł grać czy Cou już jest zdrowy?

0

@Kamiloza91 Fati w połowie września a Cou chyba już.

2

@Kamiloza91 Kurde, ja czekam na Fatiego, jak nie wiem. Byleby ze zdrowiem było wszystko w porządku.

1

@Encore Cou dostał przed pucharem Gampera zielone swiatło, a Fati podobno po wrześniowej przerwie reprezentacyjnej, ale brał bym to z przymrużeniem oka, bo Ansu miał wrócić na rewanż z PSG :D

0

@Encore To trochę kolejek trzeba poczekać. Oby to nie oznaxzało, że Martin będzie zbyt często irytować. Ale raczej jak będzie dostępny Depay, Anrek, Dembele i Demir to raczej ława.

0

@Witekk10 Powoli bez pośpiechu.

0

@Kamiloza91Dembele to wraca chyba w listopadzie

0

@Nightingale To Cou na Sociedad może dostać powołanie. Sam nie wiem co o nim sądzić.

0

@Kamiloza91 Cou już był powołany na Puchar Gampera, ale nie wszedł na boisko, także powołanie na Sociedad jest raczej oczywiste.

0

@Encore No tak kompletnie zapomniałem. Jak Depay nie zostanie zgłoszony to atak Martin - Antek ro może boleć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?