La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

3



Zawsze mnie zastanawia którzy piłkarze się naprawdę nie lubią, a gdzie jest tylko gra pod publiczkę.

27

@DonMatteo901 Nie pod publiczkę. Jeśli ktokolwiek grał nawet w amatorskiej lidze szóstek to wie jakie to są emocje podczas meczu. Najważniejsze, że to co było na boisku zostaje na boisku.

1

@DonMatteo901 Dziwne. Musi się teraz podlizywac. Bo skończy jak Zlatan :)

8

@DonMatteo901 To nie gra pod publiczkę tylko boiskowe emocje. Na murawie nawet z najlepszym ziomkiem możesz się ściąć. Chociaż taka nienawiść między piłkarzami też się znajdzie, np Suarez i Evra

1

@DonMatteo901 mecz to mecz, są różne emocje, nawet ze swoim kumplem podczas jakiejś rozgrywki możesz się zwyzywać a co dopiero podczas takiego El Clasico

0

@Zoker Na boisku to wiem bo sam grałem, ale mi chodzi właśnie o konflikty nie w trakcie meczu. I nie mówię tu o przypadkach "odbił mi dziewczynę" itp co było parę razy u gwiazd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?