La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

1

Nigdy nie byłem zwolennikiem rozwiązań siłowych, ale może takiemu Samuelowi powiedzieć wprost - albo akceptujesz jakąkolwiek ofertę, albo dupy nie podnosisz z ławki w Barcy B! To tylko przykład. Rozumiem, że w kontrakcie moga byc różne zapisy, które mogą taką ewentualność wykluczać.
Jednak może to pora postawienia sprawy na ostrzu noża. Albo odchodzisz teraz, albo nie będziesz grał. Może i trochę nas z kasy wydoisz, ale potem do odbudowania, to co najwyżej Cię przygarnie ekipa ze środka tabeli ligi duńskiej, czy pójdziesz jako hit do takiej Legii Warszawa.

1

@Stoiczkow a czemu Barcy B? Żal zabierać jakiemuś wychowankowi miejsce

1

@Stoiczkow Przecież nikt mu takiej pensji nie da jak ma tutaj.
Tylko frajer by odszedł.

0

@Criss18Barca Zgoda. Jednak jasne przedstawienie sprawy, nacisk, byłby obecnie wskazany. Ok, chcesz zostać i pobierać sowitą kasę? Twoja sprawa. Jednak grać nie będziesz i Twoja wartość spadnie na dno.

0

@Stoiczkow na ostrze noża jeszcze za wcześnie. Prawie 2,5 tyg jeszcze na wypchanie balastu.

0

@arasz1819 Nie wydaje mi się, że jest zbyt wcześnie, dla mnie to tylko niecałe trzy tygodnie. Mam nadzieję, że w zaciszu gabinetów już ma to miejsce. Odejście Messiego jest idealnym momentem! Skoro odeszła największa gwiazda, to każdego z Was zmusimy wszelkimi sposobami do odejścia z klubu, dla dobra klubu! Koniec klepania się po plecach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?