La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 901 Culés

9

Jak myślicie? Ile odszkodowania zapłacą podatnicy? ;)


2

@Kgorecki2500 Polska za PiS-u to kraj dobrobytu, więc stać nas na takie spory :)

3

@Kgorecki2500
jeśli proces w USA to górna granica moze iść w mld $$$ nawet kilka wartości rynkowej firmy wycenianej na 2-3 mld.
W Holandii odszkodowania za naruszenia dochodziły do krotności firmy - więc kilka mld USD.

Kto bogatemu zabroni - Polskę stać - wstaliśmy przeciez z kolan.
Po tym akcje trafią do jakiegoś funduszu w UE, a za kilka lat wykupią je z prowizją dla funduszu.

konto usunięte

0

@fenix1983 Raczej zasada jest taka, ze obcych państw nie można postawić przed sąd własnego państwa. To zasada immunitetu państwa z prawa międzynarodowego.

Nie jest to zasada absolutna, ale wyjątków od niej jest stosunkowo niewiele, nawet w USA.

0

@Kgorecki2500 Żyd pewnie będzie chciał coś wyżydzić, ale raczej nic nie dostanie, lub co najwyżej zwykłą rekompensatę, żadne mld.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?