- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1054 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1054 Culés
19
Jakiś czas temu dość przypadkowo obejrzałem sobie ponownie "13 posterunek" i cholera... to jest niesamowite jak świat, w tym Polska się zmieniły na niekorzyść wolności słowa. Dziś taki serial by po prostu nie przeszedł. Lewica wrzeszczałaby o rasizm, czy brak równouprawnienia, prawica wrzeszczałaby o brak poszanowania dla religii i "wartości rodzinnych". Dość smutne, że nawet ironia i sarkazm są wplecione w wojny światopoglądowe...
A "13 posterunek" obok "Miodowych Lat" to najlepszy dla mnie serial komediowy początku XXI wieku w Polsce. Chylę czoła przed Cezarym, genialna rola.
0
@macio_944 tak widać to też np. w serialu Scrubs.
0
@masq Nie znam. Ale jak będę mieć chwilę, to chętnie poznam, zapamiętam ;)
1
@macio_944 teraz to tom i jerry pewnie by byli 16+
1
@macio_944 Piękny to był serial. Szczególnie odcinek z maturą :D
2
@macio_944 13 posterunek miał złą opinię bo Pazura robił z siebie durnia. A Miodowe Lata to najbardziej niedoceniany polski serial ostatnich 30 lat, teksty mają tam świetne, ale co aktorzy to aktorzy.
1
@macio_944 oj to baaardzo polecam.
3
@macio_944 jak oglądam wiele filmów/seriali z początku tego wieku to dzisiaj by nie przeszły przez poprawność polityczną. Ciekawe w którą stronę to pójdzie, być może ludziom się to znudzi i będzie większy luz pod tym względem.
2
@Kgorecki2500 Odcinek z maturą to sztos, fajnie że to podzielili bodajże na 2 czy 3 części :)
@kejdzi Robić z siebie durnia też trzeba umieć, patrz: Rowan Atkinson, czy Jim Carrey.
@Jakchcesz Oby, to dla mnie powinien być. To jest właśnie wolność słowa, szczególnie jeśli chodzi o formę żartu, czy satyry.
0
@macio_944 W punkt!
13 posterunek to obracając się w klimacie polskiego kina, ale też zagraniczne produkcje typu Kickbokser (o czym tu pisałem już jakiś czas temu) by nie przeszły, gdzie czarnoskóry zawodnik naśladuje małpę. :D Przecież łzy lewicy z powodu rzekomego rasizmu spowodowałyby gwałtowne podniesienie się poziomu wód we wszystkich rzekach na świecie jakby to dzisiaj zostało wypuszczone przez taki netflix. :D
A co do 13 posterunku to mój ulubiony odcinek to chyba "CKM i prostytutki" z świetnym monologiem Hamleta. :D