La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

5

Ależ ta rosyjska liga to jest przepłacona. W tamtym roku z eliminacji ich Gruzini i Kazachowie wywalali. Teraz Kazan odpada z Rakowem, Soczi z Partizanem, Spartak oczywiście gładko przegrywa z Benficą w el. LM. Przez dłuższy czas 6 liga w Europie przez co miejsca w pucharach mieli z automatu. Jednak lata ciągłych porażek i po tym sezonie będą pewnie na 12 miejscu. No, ale jak tam Krychowiak jest wielką gwiazdą i to jako ofensywny pomocnik to wiele mówi.

2

@Uukasz_93 Smutny spadek jakości ligi. Pamiętam jak kiedyś widząc w LM Zenit, Spartak czy CSKA budziło to jakiś respekt, teraz niestety moc ligi mocno podupadła. Podobnie jak Celtic i Rangers - kiedyś mocne ekipy w LM, teraz jak jest sami widzimy.

0

@Uukasz_93 Prosta sprawa. Przeciętny zawodnik, świetnie opłacany, nie staje się świetnym zawodnikiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?