- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 895 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 895 Culés
0
Kurła patrze na takiego Sandro i myśle sobie że my go oddaliśmy ZA DARMO a potem kupiliśmy Nazario. Bartomeu geniusz.
0
@don'T.R.I.P.e nie przesadzaj. Chłop od 2017 strzelił 8 goli...
0
@Niedzwiad Nie chodzi mi o to żeby Sandro był jakiś znakomity tylko o to że Sandro i Braithwaite są na podobnym poziomie. Sandro grając ogony w Barcelonie - 32 mecze, 7 goli i 2 asysty, koszt zero bo wychowanek. Braithwaite nie mając żadnej konkurencji na 9 po odejściu Suareza- 53 Mecze, 8 goli, 4 asysty, koszt 18 milionów.
1
@don'T.R.I.P.e Moim zdaniem większym błędem w pewnym momencie było oddanie za worek gruszek Munira który od tych obydwu panów zrobił by dużo więcej
0
@don'T.R.I.P.e Absurdalne porównanie. Sandro na pewno jest znacznie gorszym zawodnikiem od Braithwaite. Nie bez powodu Braith jest wyceniany na 9mln, a Sandro na 3,5mln, mimo że Sandro jest znacznie młodszy. Oczywiście Braith jest za słabym zawodnikiem na Barcę i w normalnych okolicznościach nie powinno go być tutaj, jednak mimo wszystko jest lepszy od Sandro. Chcąc porównywać tylko statystyki to np. Soler w Valencii zdobył od sezonu 19/20 15 goli, 9 asyst, w międzyczasie De Jong w Barcelonie 9 goli i 13 asyst. Czy to oznacza że reprezentują podobny poziom piłkarski?
0
@priest9999 Dlaczego absurdalne? Twoj jest absurdalny bo to są dwa różne kluby. Barcelona od czasu gdy grał Sandro do czasu gdy jest Brait nie zmieniła się aż tak bardzo poza brakiem napastnika.
Poza tym gry pomocnika nie rozlicza się z goli, Iniesta czy Xavi mieli mało goli. A napastnika już jak najbardziej.
0
@don'T.R.I.P.e Jak nie zmieniła? Sandro grał u Lucho, miał MSN u boku. W pomocy m.in. Iniesta, w formie Rakitic czy Busquets. Przecież to niebo a ziemia tamta Barcelona a Barcelona Setiena czy Koemana.
0
@priest9999 No właśnie MSN było więc jak wchodził Sandro to bardziej z dobroci trenera niż dlatego że był potrzebny i nie było nic pod niego podczas gdy Brait to jedyny napastnik. Z pomocą się zgodze że była lepsza ale za Lucho i tak graliśmy bardziej wertykalnie i cała siła była w MSN. Tak czy siak Braithwait nie jest wart 18 milionów i moim zdaniem nie byłoby absolutnie żadnej różnicy gdyby grał u nas teraz Sandro. Podobna szybkość, technika i kiksy i podobne liczby. Kolega jeszcze tam wspominał o Munirze który był lepszy od tej dwójki i którego oddaliśmy za zawrotny milion - też był wychowankiem ale woleliśmy go zmienić na Alcacera którego kupiliśmy za 30 milionów!! i który grał tylko ciut lepiej i miał tylko ciut lepsze statystyki od Munira. Sprzedaliśmy go potem za 20 milionów. Ogromne marnotrawstwo.