- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1187 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1187 Culés
0
Przy szybkości i stabilności internetu na co trzeba patrzeć i od jakich liczb Internet jest w miarę dobry
Pobieranie 92.17
Ping 28
Wysyłanie 4,96
0
@Criss18Barca No masz dobry, byle był stabilny z takimi prędkościami.
0
@Criss18Barca wiesz co z takim netem to bym się nawet nie wychylał na Shadow mam tyle https://cdn.wccftech.com/wp-content/uploads/2018/09/Shadow-Blade-Gamescom-04-Speed-Test.jpg
0
@VenoM Chodzi o to że jest słaby.
0
@Criss18Barca Co to jest ping?
2
@John_Doe opóźnienie, w milisekundach się to mierzy
0
@DaPidejpi czyli czy masz lagi w skrócie ;D
2
@NaFazieHitman @John_Doe No dokładnie im większy tym większe lagi. Jak np grasz w jakaś grę i serwery tej gry w Europie są w Niemczech a ty jesteś w Polsce i masz neta 20mb/s to będziesz miał 50-60 pingu. Jakbyś mieszkał w Niemczech blisko tej serwerowni i taki net miał to wtedy ping byłby mniejszy, a jakbyś miał neta jak jak kolega hitman to byś miał właśnie ping 1. Kolezka patrzył na stronie speedtest i mu wyszło ping 1 bo serwery ma blisko pewnie, a jakby dał gdzieś serwer w nowej zelandii (on mieszka w UK chyba) to Ping byłby już większy, ale z takim netem jak on ma to w ogóle nie byloby to duże i wyczuwalne
0
@DaPidejpi No i po h** wchodzić na elektrodę. Na LR wszystko jest.
2
@John_Doe widze, ze ty swiezak jesteś jeszcze (u mnie nie kieruj się tym kontem tylko poprzednim, siedzę tu od 2016 i La Ramble znam jak własna kieszeń) to ci powiem ze La rambla zastępuje wszystkie strony internetowe. Tu niby dużo Userow nie masz, aktywnych jest tez mniej, ale jakieś informacje ze świata, ciekawostki, problemy, pomoc w rozwiązaniu czegoś to tu znajdziesz. Tu są spece od snookera, przez politykę w Etiopii kończąc na fanatykach golfa. La Rambla familia
1
@DaPidejpi pozdro mordeczko napiłem sie troszkę chciałbym Ci przekazać, że bardzo Cie szanuję za twoja aktywność tutaj bo zawsze piszesz co myślisz to się ceni w dzisiejszych czasach ;)
1
@NaFazieHitman Dziekuje pięknie za miłe słowa wparcia