La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1678 Culés

konto usunięte

14

Pique mistrz. A taki Umtiti nic nie zejdzie jaką to trzeba być łajzą w obecnej sytuacji.

3

@Paradoks Pique kocha klub, a Umtiti kocha pitos

konto usunięte

0

@Esteban_ o to to.

konto usunięte

0

@Paradoks Nawet nie wiesz jaka jest sytuacja Umtitiego to czemu komentujesz. Jak chcą się go pozbyć za wszelką cenę to po co ma negocjować obniżkę?

konto usunięte

0

@VenoM jaka jest sytuacja Umtitiego to wie każdy chyba poza Tobą.

0

@VenoM Po to żeby przekonać ich do pozostania. Jak nie idziesz na rękę klubowi, gdy tego potrzebuje, to klub tym bardziej takiego piłkarza nie będzie chciał mieć u siebie

konto usunięte

0

@Pawlak1992 Jak trener mówi że na ciebie nie liczy i masz siedzieć na trybunach to bardzo ochoczo obnizasz kontrakt. Co za bzdury.

konto usunięte

0

@Paradoks To jaka jest sytuacja i dlaczego ma obniżyć jak chcą go na trybuny wysłać? Ma obniżyć i sobie siedzieć grzecznie na trybunach? Przez internet łatwo się ocenia, co?

0

@VenoM Jak na niego nie liczy, to dlaczego wystawiał go do gry prawie we wszystkich meczach w presezonie?
Trybuny to raczej decyzja zarządu, który tym sposobem chce wymusić na Umtitim transfer lub obniżkę kontraktu.

konto usunięte

0

@Pawlak1992 Żeby pokazać, że jest sprawny, że może grać i być może ktoś go zechce kupić? No sorry, ale jak nie ma ofert to co ma rozwiazac kontrakt, bo to lepsze dla klubu? Jeszcze zarzad chce, żeby cały sezon na trybunie spedzil to po co ma ta pensje obniżać? Nie znamy szczegółow to po co oceniać i obrażać?

konto usunięte

0

@VenoM skończ już te swoje bełty pisać bo nikt tego nie łyknie poza twoimi znajomymi xD chillera i korzystaj z weekendu mniej neta gamoniu.

0

@VenoM Mylisz fakty. Zarząd zagroził mu wysłaniem na trybuny dopiero po tym jak Umtiti nie zgodził się na obniżkę kontraktu. To jest próba wywarcia presji na nim, aby obniżył kontrakt lub zgodził się na transfer. Gdyby zgodził się na obniżkę, to pewnie nie byłoby w ogóle mowy o trybunach.

konto usunięte

0

@Paradoks Narazie to ty pokazujesz, że jesteś gamoniem, bo żadnych argumentów nie potrafisz przedstawić. Wpuść kogoś starszego, obeznanego w temacie i niech pisze za Ciebie jak masz się takimi tekstami ośmieszać.

konto usunięte

0

@Pawlak1992 Poproszę o źródło tych informacji. I ciekawe czemu nikt oprócz Pique nie obniżył?

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@VenoM gamoń to cie na obiad wołają ;V

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?