La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

1

Za kilka godzin uczta, stypa, albo zwykła potańcówka do bez wzruszeń. Zobaczymy, nie ma się co nadmiernie nastawiać, ale też co nieco oczekiwać powinniśmy, bo paru nieprzeciętnych grajków biega w naszych barwach.
Zerkając wczoraj na kluby o porównywalnej renomie, wszyscy mocno zaczęli sezon. Ewidentnie na polu przygotowań to lato było inne od poprzedniego, kiedy to zespołom zabrakło czasu na zbudowanie solidnej formy i trzeba było improwizować.

Moim życzeniem byłoby budowanie młodych. Gdyby trener uznał, że np. Braithwaite da trochę więcej niż Demir, to wolałbym w składzie młodego. I tak samo, jeśli Nico z Gavim okazaliby się rodzynkami a nie gwiazdami 2 meczów przedsezonowych, to powinni mocno kraść minuty Busiemu.

Nie widzę sensu stawiania na stare, zgrane karty, poza małym krótkoterminowym zyskiem. Na dłuższym dystansie szybki rozwój młodych jest bardziej opłacalny.
A kto wie, może to oni okażą się iskrą, której nam brakowało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?