La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2352 Culés

10

Super sprawa taki meczyk na rozpoczęcie nowego rozdziału Barcy. Nie dość, że wynik się zgadza, to bardzo cieszyło wybieganie i zaangażowanie naszych chłopaków.

Cieszy mnie, że Depay od początku chciał wziąć odpowiedzialność za losy meczu i przejął rolę lidera ofensywy. Jako taki, był intensywnie faulowany, ale nie spuszczał z tonu. Duża dojrzałość w grze, przyprawiona szczyptą magii oznaczały, że Holender czuje się swobodnie i nie przytłacza go żadna presja.

Szkoda tych 2 straconych bramek na tablicy wyników, które wypaczają obraz meczu, choć mam wrażenie, że sędzia rozpędził się z przyznaniem wolnego.

Mam nadzieję, że ten mecz pozwoli chłopakom uwierzyć we własny, niemały przecież potencjał i nastąpi kontynuacja. W erze przedpandemicznej, wyjazdy były naszą zmorą, oby ten defekt przeszedł ostatecznie do historii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?