La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1263 Culés

konto usunięte

0

Jerome Boateng nadal bez klubu z tego co widzę. Jakby była możliwość zakontraktowania go za nieduże pieniądze to byście na to poszli? Bardzo doświadczony obronca. Mistrz świata, dwa tryplety, przez lata jeden z lepszych defensorów i teraz razem z Pique mógłby uczyć młodych grajków. Moim zdaniem to byłoby ciekawe wzmocnienie. Pewniejszy on niż Umtiti

konto usunięte

0

@DaPidejpi pike lenglet umtiti mingueza araujo garcia mamy 6x CB tutaj trzeba 2 wywalić na dzień dobry.

1

@DaPidejpi Nie no raczej nie.

1

@DaPidejpi Jest Eric, i Araujo, więc raczej nie. Prędzej walczyłbym o Lacazette, z całym szacunkiem do Braita.

konto usunięte

0

@Ghotti akurat Umtiti to nie gra więcej niż gra. Pique jeden bardzo doświadczony. Lenglet mający różne wylewy i niewiadomo jak to z nim będzie dalej. Mingueza młody wychowanek. Garcia tez się musi wyrobić i Araujo, który ma wielkie predyspozycje, ale tez i uczenie się od Mistrzow mogłoby zrobić z niego jeszcze lepszego grajka. Jakby Umtiti jakimś cudem odszedł to chciałbym, żeby Boatenga zakontraktowali. Pensja o wiele mniejsza i taki gosc by się nam przydał

konto usunięte

0

@kamilop Za Lacazette trzeba byłoby zapłacić+pensja, a takiego Boatenga moglibyśmy mieć na już i to za darmo z nie jakos bardzo duża pensja. Umtiti by odszedł to zwalnia się kilkanaście baniek i mógłby doświadczony Jerome wlecieć do nas

0

@DaPidejpi Myślę że Laca znowu jakiś drogi nie jest. Ale raczej tylko wymiana jest możliwa. Może Coutinho za Francuza?

konto usunięte

0

@kamilop wolalbym, żeby Umtitiego im wpychali do ewentualnej transakcji. Mówię, oni lubią takich zawodników wiec by na to poszli

0

@DaPidejpi Jakby była możliwość zakontraktowania go za nieduże pieniądze to chłopak już dawno miałby jakiś klub.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?