La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1587 Culés

1

Odnoszę wrażenie że przez odejście Leo, będzie bardziej zjednoczony zespół. Wydaje mi się, że dużo wpłynie to na relacje, że będą 'rodzina' a czasem wyglądało tak że są podzieleni. Nie ze Leo to psul, ale jakoś widać już teraz... Ze są jakoś chyba lepsze relacje czy atmosfera.

1

@halfnolife Martin zadba o atmosferę.

1

@halfnolife czas pokaże, ocenimy za miesiąc-dwa :)

9

@halfnolife patrzac po argentynie jak kazdy walczyl na calego i jakie swietne maja relacje to raczej leo jest takim pozytywnym gosciem. Atmosfera jest dobra bo wygrali a przyjda przegrane to cisza jak na pogrzebie i zwieszone lby+ placz alby. Doszukujecie sie juz niewiadomo czego. Leo to mial bardzo dobry wplyw na zespol a szczegolnie mlodych

0

@amanter Wiadomo, trzeba poczekać na złe momenty. Ale wydaje mi się że to może pomóc drużynie. Stać się właśnie DRUŻYNA

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?