La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

38

Grajcie na Marcelo on jest CIENKI! [R.Madrid version]
Grajcie na Roberto on jest CIENKI [Barca version]
Grajcie na Arsenal on jest CIENKI [premier league version]

:D

0

@AmigoBlancos Roberto cienki, a pamiętasz PSG?!

20

@Omoziu Co nie zmienia faktu, że jest cienki :D

0

@AmigoBlancos Roberto bym nie porównywał ,gdyż jego rola jest inna niż Marcelo.Roberto ma 2 dobre cechy -to zmiennik na wielu pozycjach i czasami potrafi strzelać ważne bramki jak ostatnio z RS czy z psg.Nie jest to zawodnik na pierwszy skład, ale od czasu do czasu musi wyjść aby mieć meczową formę.Nie jest specjalistą od 1 pozycji ale umie dostosować się do kilku, choć nie jest na nich wybitny ale przy takich ilościach kontuzji ,które od kilku lat ma Barca trzymanie go za niską pensje ma sens.Za to co dotychczas zarabiał jest na sprzedaż ale po obniżce jest ok.
Marcelo sztuczki potrafi ładnie robić ma potencjał na świetnego efektownego piłkarza ,ale już od dawna gra słabo.Nie wiem czemu tak z nim jest dziwna sprawa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?