- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1054 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1054 Culés
0
Szkoda ze messi juz taki stary. Myslicie ze przy dobrym planie treningowym da sie z niego wycisnac wieksza mobilnosc i szybkosc, czy jednak wieku nie oszukasz?
Modric niby 36 lata i daje rade choc to juz nie to samo.
5
@amanter Messi i tak jest piekielnie szybki, jeżeli ma motywację jest jeszcze lepiej a pokazał to w Copa America.
0
@amanter Nie da się. Messi zmniejszył intensywność przez wymioty na boisku. Był chyba o tym wywiad z nim. Dokładnie nie pamiętam.
0
@LS nie no wymioty to raczej nie powod a starzenie sie miesni :P
0
@amanter Ale to już w młodości było.
0
@LS Wymioty to bardzo dawna historia i pomógł mu wtedy nowy dietetyk, który ułożył specjalną dietę. Intensywność zmniejszył ze względu na wydolność organizmu, która z wiekiem jest coraz mniejsza. Kiedyś potrafił się wracać pod własne pole karne i odebrać piłkę, teraz zostaje w ataku bo już nie na tyle sił by biegać box to box i być wszędzie.
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,23162376,lionel-messi-wymiotowalem-w-czasie-meczow-przez-diete-jadlem.html
2
@LS wymioty były od alkoholu , teraz Leo już nie pije tyle co kiedyś.
0
@amanter to bardzo trudne bo niestety byl na dopingu, przeskoczył dzięki temu pewien poziom ale teraz aby progresowal brakowało by odpowiedniego bodźca. Pewne parametry napewno porawi, to dla niego nowe wyzwanie i ta ekscytacja będzie miała wplyw na jego grę
0
@amanter nie. Messi gra inaczej, już i tak jest znacznie mniej przebojowy niż choćby w czasach Barcy Enrique. Często zdarzają się sytuację gdzie obrońcy są w stanie go dogonić, co wtedy było nie do pomyślenia. Do gry na skrzydle potrzebna jest właśnie szybkość i dlatego w przypadku Messiego czy Ronaldo zmiana stylu gry jest wyraźniejsza niż u Modricia. Messi cofa się do środka pola gdzie może wykorzystać swoją wizję gry i technika(co jest naturalnym środowiskiem Modricia), natomiast CR gra jako środkowy napastnik, gdzie może wykorzystać czucie piłki i grę głową.