- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1217 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1217 Culés
7
Nowa Zelandia ogłasza lockdown na 3 dni po wykryciu jednego :) przypadku COVID-19. 17,3% w pełni zaszczepionych osób w tym kraju.
23,7% populacji światowej jest w pełni zaszczepiona.
2
@barcelonaLM Trzydniowy. W każdym razie kompletne szaleństwo. Współczuję ludziom mieszkającym tam, bo jeśli w taki sposób chcą walczyc z Covidem, to nigdy nie wrócą do normalności.
4
@barcelonaLM kolejni idioci w natarciu. Czekam aż u nas te barany z wiejskiej też wprowadza kolejny lockdown dla naszego dobra.
3
@barcelonaLM Nowa Zelandia jak ich sąsiad Australia widzę, jedni głupsi od drugich xD
0
@barcelonaLM tam zaszczepienionych 17.3%? Uuu słabiutko;)
2
@BartqRKO Rzeczywiście, dzięki za poprawę. Już tak jestem przyzwyczajony do tego szaleństwa, że przeczytałem trzy tygodnie :D
0
@Kurkmen działanie takie sobie, ale nazywanie idiotami ludzi którzy rządzą krajem w którym żyje się tak łatwo i przyjemnie, jest dziwne. Prawdopodobnie każdy z nas chciałby żyć w tak nieskomplikowany sposób jak oni, bez szczujni, większych konfliktów i w miarę bogato.
1
@chosenone czy skrytykowałem sposób rządzenia krajem jako ogół? Nie. Skrytykowałem sposób w jaki "walczą" z covidem. Przywołany powyżej przypadek nie oznacza racjonalnych działań celem przeciwdziałania "epidemii". To po prostu głupota, a głupotę uprawiają debile.
0
@Kurkmen debilizm to jednostka chorobowa raczej Pani premier NZ nie ma w historii choroby takiego rozpoznania.
0
@chosenone to, że nie ma rozpoznania nie oznacza, że nie może przejawiać takich zachowań.
0
@Kurkmen ciekawe czy osoba z lekkim upośledzeniem umysłowym potrafiłaby tak sprawnie prowadzić państwo, no ale ty wiesz pewnie lepiej