La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

2

Fabrizio Romano pisze ze Odeegard już bd w Arsenalu na transferze definitywnym.

Co sądzicie? Glowa nie dojechała? Czy jednak umiejętności nie okazały się takie "topowe"??
Dla mnie duży zawód, bo miał to być zawodnik na lata.

10

@Masti_Real_Madryt Za szybko uwierzył że jest drugim Zidanem

2

@Masti_Real_Madryt Myślę, że jedno i drugie.

konto usunięte

0

@Masti_Real_Madryt Nie wiem dla mnie to stwierdził że i tak nie pogra u Ancelottiego który ma swoich amigosów a w Arsenalu będzie centralną postacią

0

@Masti_Real_Madryt Miękka f**a u Norwega. Bał się rywalizacji z za chwilę 36-latkiem...

0

@Masti_Real_Madryt Martina skreślają kolejni trenerzy jak u nas Puiga :D

0

@Masti_Real_Madryt Norweg miał bardzo trudno. PR zrobiono mu już jak miał 15 lat. Mimo wszytko uważam, że ma umiejętności na Real. I jak uwielbiam styl gry Modricia, tak uważam, że powoli powinno się go ostawiać na dalszy tor jak u nas Busquetsa, a dawać szansę innym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?