- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2192 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2192 Culés
1
W sumie niezłe liczby. https://mobile.twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1427573267842359305
2
@Encore Liczby kapitalne, ale zgadzam się poniżej z tym ziomkiem. Wiele razy widziałem podobne zdania kibiców Juve:
0
@macio_944 No bo on już jest po drugiej stronie rzeki. Chociaż i tak króla strzelców złapał w tamtym sezonie i jest dużym faworytem do tego co teraz będzie.
1
@macio_944 nawet kibice Juve twierdzą tak samo jak ja ze Juve było ciągnięte przez Chiese i Cuadrado i to dzięki nim CR mogl sobie postać w polu karnym i w większości przypadków dostawić nogę/glowe, a jak tego nawet nie udało mu się zrobić to był w ogóle bezużyteczny, a tu często wojownicy na sile starali/starają się bronić Ronaldo
1
@DaPidejpi Tak ale nie ma co mówić że Ronaldo był najgorszy w poprzednim sezonie. On już taki będzie tzn do strzelania bramek tylko.
1
@Encore No najgorszy nie był, ale jak jemu się nie zrobi sytuacji to on sam nie strzeli bramki. Drużyna musi na niego pracować, żeby coś z jego obecności na boisku było przez co pozostała 9 w polu traci na tym. Jest wiele osób, które twierdzą, ze on nadal jest najlepszy, albo jednym z lepszych. Kiedyś tak, ale od kilku lat nie. Już w Realu zaczął tracić wiele swoich atutów i gdyby nie zajebista dyspozycja Marcelo, Carvajala, Benzemy, Modricia i Kroosa przez 3 lata to CR by wyglądał bardzo blado. Nie wspominam już o rozgrywaniu, posyłaniu jakichś piłek z kosmosu bo u niego na przebiegu całej kariery znajdzie się tego tyle co u Messiego w trakcie jednego sezonu
0
@DaPidejpi No jeśli chodzi o kreowanie i rozgrywanie to tylko potężny Bruno.
0
@Encore Thomas Muller proszę pana i daleko daleko na 1 miejscu Lionel
0
@DaPidejpi Wolę Bruno. Bardziej kreatywny od Mullera.
0
@Encore Dość kontrowersyjne zdanie, że Bruno jest kreatywniejszy. Oglądam Mullera od lat i facet widzi wszystko. Stąd ogromna liczba asyst. Nieprawdopodobnie inteligentny piłkarz.
0
@Comentateiro No Bruno przez ostatnie 2 lata wykreowal ponad 200 sytuacji. Te liczby tylko Messi przebija.
0
@Encore No tak, ale zerkam z ciekawości na top 10 najbardziej kreatywnych graczy w przeliczeniu na 90 minut za zeszły sezon i 10 jest Muller, a Fernandesa nie ma.
https://www.planetfootball.com/quick-reads/europes-top-11-chance-creators-2020-21-de-bruyne-kroos-neymar-more/
0
@Encore szczegolnie ze np jego najwiekszy rywal z poprzedniego sezonu juz nie gra w serieA. Pytanie czy Immobile sie obudzi albo Lautaro zrobi w koncu top wynik strzelecki ale Cr jest faworytem
0
@Comentateiro To jest za tamten sezon bez żadnych podziałów https://mobile.twitter.com/TheFergusonWay/status/1399366603519582212
0
@Encore No tak, ale to liczby bezwzględne, bez średnich. Ale nawet je pomijając, nie wynika z danych jednoznacznie, że Fernandes jest kreatywniejszy. Tak samo jak fakt, że Bruno będzie miał np. o 0,1 czegoś tam więcej, nie czyni go od razu lepszym kreatorem od np. de Bruyne. Bo to nie tylko bezpośrednie szanse, ale i otwieranie korytarzy itp. Do tego trzeba tez obejrzeć parę meczów.
Dane są tu pomocnicze, a Muller jest we wszystkich tabelach z najlepszymi kreatorami ostatnich lat.
Tutaj dane z roku 2020.
https://www.sportinglife.com/football/news/the-stats-most-creative-players/178453
Niech Bruno jeszcze pogra 2, 3 latka na super poziomie i wtedy oceńmy.
0
@Comentateiro No ja mówię na tu i teraz. Tylko byku jak tu oceniać zawodnika z Premier League i zawodnika z Bundesligi który gra w hegemonie ligi?To są zawsze ciężkie porównania. United bez Bruno umiera a Bayern bez Mullera wciąż jest dobrym zespołem. Według mnie oczywiście.