La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

4

Niedawno chodziłem na mecze Rakowa w II lidze polskiej jak grali ze Stal Stalowa Wola. Teraz Ci drudzy pykają w III lidze, a Raków jest krok od wejścia do ligi konferencji ogrywając po drodze Rubin Kazań :D
Niesamowite jaki progres.

1

@Wossi61FCB Nie dobijaj stary.
@tristan87

1

@Wossi61FCB Pan trener Marek Papszun!!!

1

@Wossi61FCB ciekawe kiedy Stalówka się ogarnie

0

@Wossi61FCB miałem podobnie tylko w Tarnobrzegu i też ten sam przykry scenariusz. Oby w tym sezonie Siarka się ogarnęła i wio do 2 ligi ;)

konto usunięte

1

@Wossi61FCB A idź Pan, chociaż cieszę się z sukcesów Rakowa, mam w Częstochowie wielu kumpli, jeszcze z czasów jak Stal i Raków mieli zgodę.

0

@kamilo0066 @jareksk100 @tristan87 Narazie tragedii punktowej nie ma, choć będzie ciężko o awans, dużo przeciętniaków w tej drużynie :/ Ale zobaczymy
@Catalanian1991 No Siara bardzo dobrze wygląda póki co, ale życzę maksymalnie drugiego miejsca :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?